Välj ditt land eller region.

Close
Logga in Registrera E-post:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

914S-2-5-01000-PL

CNC TechCNC Tech
914S-2-5-01000-PL Image
Bilden kan vara representation. Se specifikationer för produktinformation.

Produktöversikt

Artikelnummer: 914S-2-5-01000-PL
Tillverkare / Brand: CNC Tech
Produktbeskrivning FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M
Datablad: 914S-2-5-01000-PL.pdf
RoHs status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Lager skick 3726 pcs stock
Skicka från Hong Kong
Leveransväg DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 3726 pcs
Referenspris (i amerikanska dollar)
1 pcs
$9.943
10 pcs
$8.974
25 pcs
$8.598
50 pcs
$8.06
100 pcs
$7.792
250 pcs
$7.362
Begär offert
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält med din kontaktinformation. Klicka på " SUBMIT RFQ " vi kommer snart att kontakta dig via e-post. Eller maila oss:Info@infinity-electronic.com
  • Målpris:
  • Antal:
Total:$9.943

Vänligen ge oss ditt målpris om kvantiteter som är större än de som visas.

  • Artikelnummer
  • Företagsnamn
  • Kontaktnamn
  • E-post
  • Meddelande

Specifikationer för 914S-2-5-01000-PL

Artikelnummer 914S-2-5-01000-PL Tillverkare CNC Tech
Beskrivning FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 3726 pcs Datablad 914S-2-5-01000-PL.pdf
Typ Singlemode, Duplex Serier -
Returförlust 50dB betyg OFNP
Andra namn 1175-2021 Driftstemperatur -
Fuktkänslighetsnivå (MSL) Not Applicable Total längd 32.8' (10.0m)
Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Jacka (Isolering) Material -
Insertion Loss 0.30dB Fiber typ 9/125
Funktioner Plenum Rated detaljerad beskrivning Cable Fiber Optic LC Duplex To FC (2) 9/125 32.8' (10.0m)
Färg - kontakter Blue Färg - Kabel Yellow
Kabel typ - Kabeldiameter 0.08" (2.0mm)
Böj Radius - Andra anslutningen FC (2)
1: a anslutningen LC Duplex

Sändning

★ GRATIS SÄKERHET VIA DHL / FEDEX / UPS OM BESTÄLLNINGSOMRÅDE ÄR OVER 1 000 USD.
(Endast för integrerade kretsar, kretsskydd, RF / IF och RFID, optoelektronik, sensorer, omvandlare, transformatorer, isolatorer, strömbrytare, reläer)

FEDEX www.FedEx.com Från $ 35.00 basfraktsavgiften beror på zon och land.
DHL www.DHL.com Från $ 35.00 basfraktsavgiften beror på zon och land.
POSTEN www.UPS.com Från $ 35.00 basfraktsavgiften beror på zon och land.
TNT www.TNT.com Från $ 35.00 basfraktsavgiften beror på zon och land.

★ Leveranstid kommer att behöva 2-4 dagar till de flesta länder över hela världen av DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Kontakta gärna oss om du har några frågor om sändningen. Mejla oss Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

AFTERSÄLJNINGSGARANTI

  1. Varje produkt från Infinity-Electron.com har fått en garantiperiod på 1 år. Under denna period kan vi erbjuda kostnadsfritt tekniskt underhåll om det finns problem med våra produkter.
  2. Om du hittar kvalitetsproblem kring våra produkter efter att ha fått dem, kan du testa dem och ansöka om ovillkorligt återbetalning om det kan bevisas.
  3. Om produkterna är defekta eller de inte fungerar kan du återvända till oss inom 1 år, alla transport- och tullavgifter på varorna bäras av oss.

Relaterade etiketter

Relaterade produkter

914S-2-5-01000
914S-2-5-01000
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M
I lager: 3816 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-01000.pdf
RFQ
914S-2-5-01500-PL
914S-2-5-01500-PL
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M
I lager: 2857 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-01500-PL.pdf
RFQ
914S-2-5-00700-PL
914S-2-5-00700-PL
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M
I lager: 3631 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-00700-PL.pdf
RFQ
914S-2-5-00500-PL
914S-2-5-00500-PL
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 5M
I lager: 3867 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-00500-PL.pdf
RFQ
914S-2-5-00700
914S-2-5-00700
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M
I lager: 4602 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-00700.pdf
RFQ
914S-2-5-01500
914S-2-5-01500
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M
I lager: 2625 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-01500.pdf
RFQ
914S-2-5-02000
914S-2-5-02000
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 20M
I lager: 3232 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-02000.pdf
RFQ
914S-2-5-02500-PL
914S-2-5-02500-PL
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC
I lager: 1805 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-02500-PL.pdf
RFQ
914S-2-5-00500
914S-2-5-00500
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 5M
I lager: 4563 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-00500.pdf
RFQ
914S-2-5-02500
914S-2-5-02500
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 25M
I lager: 2503 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-02500.pdf
RFQ
914S-2-5-00300-PL
914S-2-5-00300-PL
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 3M
I lager: 4478 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-00300-PL.pdf
RFQ
914S-2-5-02000-PL
914S-2-5-02000-PL
tillverkare: CNC Tech
Beskrivning: PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC
I lager: 2275 pcs
Ladda ner: 914S-2-5-02000-PL.pdf
RFQ

industri nyheter

Rohm lägger till 10 SiC-mjuka bilar
"Introduktionen av serien SCT3xxxxxHR möjliggör för Rohm att erbjuda branschens största sortimen...
ON lägger till SiC MOSFETs
ON Semiconductor har introducerat två SiC MOSFETs riktade mot EV, Sol och UPS applikationer. NTHL08...
APEC: TI tänker sidled att göra AC-DC-chip med 15mW standby
"Den här enheten uppnår den bästa balansen mellan hög effektivitet och ultralåg brus vid krympa...
Sponsrat innehåll: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrumanalysatorn är ett mycket kraftfullt och flexibelt verktyg för olika mät...
Utgifterna för halvfabrikatutrustning förväntas minska med 14% i år och öka med 27% nästa år
Spårad av en avmattning i minnessektorn markerar nedgången i 2019 slutet på en treårig tillväxt...
Power Stamp Alliance-snitt behöver för värd-CPU för att övervaka PSU, och lägger till en referensdesign
Alliansen (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex och STMicroelectronics) har skap...
APEC: SiC-kraft och förbättrade molnbaserade kraftverktyg
Sökfunktionerna har förbättrats och det finns en karusell-stil meny som gör det möjligt att vä...
Dengrove lägger till platsbesparande DC / DC-omvandlare från Recom
De är konstruerade för applikationer som kräver hög effektdensitet och hög effektivitet och har...
Första militärkvalificerad Armprocessor för hi-rel applikationer
LS1046A är en del av NXPs 64-bitars Arm Layerscape-portfölj, med en 1,8 GHz fyrhjulsarm Cortex-A72...